معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

خروج 100,000 بیت‌کوین از صرفی Huobi

0 44
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس داده‌های تحلیلی ارائه شده توسط IntoTheBlock، استخر استخراج بیت‌کوین Huobi، هشتمین استخر بزرگ جهان، پس از سرکوب اخیر دولت چین بر صنعت ارز‌های دیجیتال، تقریبا 100,000 بیت‌کوین از این صرافی منتقل شده  است.

استخراج کنندگان استخر صرافی هوبی 100,000 بیت‌کوین را منتقل کرده‌اند.

تیم فروشنده اطلاعات زنجیره‌ای IntoTheBlock اعلام کرده است که تشدید مقررات مربوط به رمزارزها توسط مقامات چینی، باعث انتقال مقدار زیادی بیت کوین از  Huobi، هشتمین استخر استخراج بیت‌کوین در جهان شده است.

 این استخر نزدیک به 100,000 بیت‌کوین را منتقل کرده است که دارای ارزشی معادل 4.21 میلیارد دلار است. این بیشترین مبلغی است که ماینرها از اواخر دسامبر 2017 (زمانی که بیت‌کوین به بالاترین حد خود نزدیک به 20,000 دلار رسیده بود) منتقل کرده‌اند.

تحلیلگران IntoTheBlock معتقدند که این جا‌‌به‌جایی عمده بیت‌کوین می‌تواند برای پوشش برداشت‌های درخواست شده توسط مشتریان Huobi انجام شده باشد، زیرا آن‌ها بیت‌کوین را از صرافی به کیف‌ پول‌های سرد منتقل می کنند.

Huobi در حال خداحافظی از همه مشتریان کشور چین است.

همان‌طور که U.Today در آخر هفته گزارش داد، دو صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری شده، Huobi و Binance در حال حاضر با فشار شدید مقامات اصلی چین روبرو هستند.

در تعطیلات آخر هفته، ابتدا اخباری مبنی بر تعلیق ثبت‌نام صرافی هوبی برای مشتریان جدید از کشور چین منتشر شد و روز بعد، این پلتفرم اعلام کرد که به تدریج خدمات خود را به همه کاربران خود در  این منطقه متوقف می‌کند، زیرا تحت فشار زیاد دولت چین قرار گرفته است.

Binance نیز در حال حاضر در همین موقعیت قرار دارد. به گزارش پایگاه خبری رمزارز چین 8BTCnews، بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم معاملات اجازه نمی‌دهد تا مشتریان جدید از چین بر روی این پلتفرم کار کنند.

صرافی‌های چینی تعطیل می‌شوند ، اما کارکنان مستعفی دوباره استخدام می شوند.

به گفته روزنامه نگار چینی ارز دیجیتال کالین وو، هوبی و بایننس تنها صرافی‌هایی نیستند که در چین با فشار نظارتی روبرو هستند. صرافی BiKi، که بنیان‌گذار Huobi DuJun در آن سرمایه‌گذاری کرده است، زمان تعطیلی خود را در 30 نوامبر اعلام کرده است. این پلتفرم قصد دارد سکه بومی خود را از کاربران خریداری کند.

کالین وو همچنین گزارش داده است که به غیر از BiKi، چندین صرافی چینی تعطیل شده‌اند. با این حال، او توییت کرد که شکارچیان شروع به ارائه پیشنهاداتی به کارمندانی می‌کنند که از این پلتفرم‌ها استعفا داده‌اند زیرا موسسات بیشتری به فعالیت خود در حوزه رمزنگاری ادامه می‌دهند و آن را گسترش می‌دهند.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.