معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

فعالیت نهنگ‌های بیت‌‌کوین، افزایش یافته است

0 15
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فعالیت نهنگ‌های بیت‌‌کوین، نسبت به زمان اوج قیمت آن، افزایش یافته است.

قیمت بیت‌کوین ممکن است برای بسیاری خسته کننده باشد، اما نهنگ‌ها پشت صحنه فعال‌تر از همیشه هستند.

تحلیلگران بیت‌کوین (BTC) به دنبال نوسانات کوتاه مدت هستند، زیرا نهنگ‌ها رفتار بی‌سابقه‌ای را آغاز کرده‌اند. داده‌‌های جدید نشان می‌دهد که نهنگ‌ها نه تنها در بازار بسیار فعال هستند بلکه مقدار بی‌سابقه‌ای از بیت‌کوین را جابه‌جا کرده‌اند.

فعالیت نهنگ‌های بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسید.

با وجود اینکه قیمت بیت‌کوین در یک منطقه محدود و فشرده، حدود 40،000 دلار قرار دارد، سرمایه‌گذارانی که حجم زیادی بیت‌کوین دارند، فعالیت خود را افزایش داده‌اند.

در هفته‌های اخیر‌، این نهنگ‌ها بیش از هر زمان دیگری، کوین‌ها را در سراسر شبکه جابجا کرده‌اند، حتی بیشتر از زمانی که قیمت در سطح بالاتر از 60،000 دلار قرار داشت. تا حدی که معاملات 10 میلیون دلاری و بیشتر اخیراً به بیش از 10 میلیارد دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل بیشتر اقدامات آن‌ها نشان می‌دهد که طبقات مختلف نهنگ‌ها، واکنش‌های متفاوتی نسبت به رویدادهای جدید تغییر قیمت، نشان داده‌اند.

داده‌های منبع تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Material Indicators این هفته نشان داد، معامله‌گران کوچک‌تر دارایی خود را فروخته‌اند، در حالی که سرمایه‌گذاران بزرگ‌، برعکس به موجودی خود افزوده‌اند.

نهنگ‌ها

محققان ضمن بررسی نمودار میزان خرید و فروش BTC/USD اظهار کردند: نهنگ‌های کوچکتر BTC فروختند و نهنگ‌های بزرگ‌تر اقدام به خرید نموده‌اند و نهنگ‌های بنفش (وال‌ها) با دستور خرید بزرگتری وارد شده‌اند.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.