معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

شرکت‌های بیشتری در حوزه ارز‌های دیجیتال از چین خارج می شوند

0 19
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به دلیل ممنوعیت، شرکت‌های بیشتری در حوزه ارز‌های دیجیتال از چین خارج می شوند

پس از اعلام غیرقانونی بودن هرگونه فعالیت مرتبط با رمزارزها در چین، پلتفرم‌های ارز‌های دیجیتال به تدریج از چین خارج شدند و عملیات خود را به کشورهای دیگر منتقل کردند.

بر اساس گزارش‌ها، پلتفرم‌های بیشتری فعالیت خود را در چین متوقف کرده‌اند و برخی از آن‌ها قصد دارند در اسرع وقت به کار خود پایان دهند. این صرافی‌ها BitMart ،Feixiaohao و Biki هستند.

حتی مجموعه  بین‌المللی علی بابا، ممنوعیت فروش همه ماشین‌های استخراج ارزهای دیجیتال را در حساب توییتر خود منتشر کرد:

تحت فشار نظارتی چین، مجموعه بین‌المللی علی بابا فروش همه ماشین‌های استخراج ارز رمزنگاری شده را ممنوع اعلام کرد. 

صرافی ارز دیجیتال BitMart نیز اعلام کرد که تمام حساب‌های کاربری ثبت شده در کشور چین را پاک می‌کند. علاوه بر این، در حال برنامه‌ریزی برای تکمیل عملیات تسویه، قبل از 30 نوامبر 2021 (24:00 ، UTC +8) است. BitMart همچنین اشاره کرد که پس از این، دیگر خدمات مرتبط با این پلتفرم را به کاربران کشور چین ارائه نمی‌دهد.

از سوی دیگر، Feixiaohao نیز نظر خود را در این مورد در مقاله‌ای بیان کرد. در این مقاله‌، Feixiaohao خاطرنشان کرد که قبلاً ارائه خدمات به کاربران کشور را از 28 سپتامبر 2021 خاتمه داده است.

سرانجام ، Biki با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد

پلتفرم BiKi ثبت‌نام کاربران جدید و KYC برای کشور چین را از 26 سپتامبر 2021 متوقف کرده است.  این پلتفرم رسماً فعالیت خود را در 30 نوامبر 2021 متوقف می‌کند. پس از آن‌، کاربران نمی‌توانند به وب‌سایت رسمی و اپلیکیشن ما دسترسی داشته باشند. 

این موضوع در مورد ممنوعیت ارزهای دیجیتال در چین به هر حال بر صنعت رمزارزها تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این، مردم هنوز نمی‌توانند ببینند که اوضاع در چند ماه آینده چگونه پیش می‌رود.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.