معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

استیبل کوین کشور  پرو در بلاکچین Stellar

0 13
زمان مطالعه: 2 دقیقه

استیبل کوین کشور  پرو در بلاکچین Stellar راه اندازی می شود

به گزارش کوین تلگراف، بنیاد Anclap که در حوضه ارزهای دیجیتال با ارزش ثابت (Stable coin)، بر روی ارز‌های رایج منطقه آمریکای لاتین در شبکه استلار  فعالیت می‌کند، قصد ایجاد یک استیبل کوین جدید را در کشور پرو دارد.

این استیبل کوین جدید که به ارز رسمی کشور پرو (SOL)، وابسته است، برای این منظور طراحی شده است تا بتواند تراکنش‌های فوری را در سراسر شبکه Anclap، از جمله تبدیل به دیگر ارزهای فیات و همچنین “هر دارایی دیجیتالی دیگر” انجام دهد.

گفته می‌شود این استیبل کوین که سول دیجیتال نامیده می‌شود، 100٪ از ارز محلی (فیات)، پشتیبانی می‌کند و در شبکه Stellar قرار دارد تا در هر پلتفرمی ادغام شود.

بر اساس اخبار اعلام شده، سول دیجیتال در حال حاضر برای خرید از چندین کیف پول دیجیتال و همچنین مبادله با ارزهای خارجی مانند پزو آرژانتین، رئال برزیل، دلار ایالات متحده و یورو در دسترس است.

ایوان مودریج، بنیان‌گذار Anclap گفته است این راه حل دیجیتالی، مرزهای پرو را باز می‌کند و به مردم و شرکت‌های محلی اجازه می‌دهد تا در عرض چند دقیقه و با هزینه بسیار کم، پرداخت‌ها را ارسال و دریافت کنند‌ و این ارز را با انواع دیگر ارزها و هر شخص دیگری در جهان مبادله کنند.

Sol دیجیتال جدیدترین استیبل کوین مبتنی بر Stellar است که پس از آن‌که این شرکت در ژانویه 2020 کار خود را روی استیبل کوین آرژانتینی آغاز کرد، به اکوسیستم استیبل کوین Anclap پیوست. Anclap خاطرنشان کرد: آرژانتین و پرو در حال حاضر با استفاده از استیبل کوین‌های مربوط به خود، به شبکه Stellar متصل شده اند.

این شرکت انتظار دارد که به ترتیب در اکتبر و نوامبر 2021 برای پزو کلمبیا و پزو شیلی، استیبل کوین بیشتری عرضه کند. به نقل از وب‌سایت Anclap، سایر استیبل کوین‌ها مانند پزو دیجیتال مکزیک و رئال برزیل در حال توسعه هستند.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.