معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

خرید توکن NFT به ارزش 3.9 میلیون دلار توسط اسنوپ داگ

0 37
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اسنوپ داگ (Snoop Dogg)، یکی از معروف‌ترین خواننده‌های رپ، در هفته گذشته اعلام کرد که به صورت جدی وارد حوزه NFT در بازار ارز‌های دیجیتال شده است و در قالب یک کلکسیونر، شروع به خرید آثار مختلف گران قیمت کرده است. شب گذشته اسنوپ‌ داگ یک توکن NFT به ارزش 3.9 میلیون دلار خریداری کرد. این توکن از آثار هنرمندی بنام XCOPY بوده است.

رپر معروف (اسنوپ داگ) با نام مستعار Cozomo de Medici، انیمیشن NFT (چند احمق)، تولید شده توسط XCOPY را در بازار SuperRare با قیمت 1300 اتریوم (مبلغی در حدود 3.9 میلیون دلار) خریداری کرد.

آثار XCOPY توانسته در دنیای NFT جایگاه و ارزش خوبی را بدست آورد و به یک ژتون آبی (دارای ارزش بالا) تبدیل شود. به گزارش DappRadar، این هنرمند توانست در هفته گذشته یکی دیگر از آثار خود را با نام All Time High in the City  به فروش برساند. این اثر توسط یک فرد ناشناس، به قیمت 1000 اتریوم (معادل 2.92 میلیون دلار) خریداری شد.

به گزارش SuperRare، توکن NFT جدید خریداری شده توسط اسنوپ داگ در ماه سپتامبر (شهریور 99)، با قیمت 25 اتریوم (معادل 8200 دلار) و در ماه مارس (اسفند 99)، با قیمت 100 اتریوم (معادل 181000 دلار) معامله شده است.

آثار NFT  به‌طور کلی شامل فایل‌های انحصاری دیجیتال به‌صورت ویدیو، عکس، موسیقی و یا بازی‌های ویدئویی هستند. آثار NFT ایجاد شده توسط XCOPY در زمینه تصاویر متحرک هستند.

ارزش مجموعه جمع‌آوری شده توسط اسنوپ‌ داگ

اسنوپ داگ در هفته گذشته اعلام کرد که اقدام به جمع‌آوری مجموعه کلکسیونی از آثار NFT کرده است. او این آثار را که در ماه آگوست (مرداد) به توییتر پیوسته است با نام مستعار Cozomo de ’Medici جمع‌آوری کرده است.

ارزش مجموعه جمع‌آوری شده توسط اسنوپ‌ داگ تا هفته گذشته، بیش از 17 میلیون دلار تخمین زده شده است. این مجموعه شامل تعداد زیادی از NFTهای Art Blocks و چندین اثر CryptoPunks است.

این رپر معروف همچنین از همکاری خود با Sandbox که یک بازی metaverse مبتنی بر اتریوم است خبر داد.

اسنوپ داگ در این بازی دارای یک منطقه سفارشی و یک مهمانی خصوصی برای افرادی که مجوز عبور NFT را داشته باشند، خواهد بود. او در این بازی یک کنسرت هم برگزار خواهد کرد.

Sandbox قصد دارد آثار NFT در مورد اسنوپ داگ را به فروش برساند که شامل آواتارهای قابل پخش و قطعات زمین‌های مجاور با قطعه اسنوپ داگ است.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.