معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

گری اسکیل،سولانا و یونی‌سواپ را به سبد سرمایه‌گذاری خود افزود

0 335
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

گری اسکیل (Grayscale)، ارز‌های دیجیتال سولانا و یونی‌سواپ را به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کرد.

صندوق سرمایه‌گذای گری اسکیل، پس از کاهش دارایی‌های لایت‌کوین (LTC) و بیت‌کوین کش (BCH)، به‌ترتیب ارز‌های SOL و UNI را به‌ترتیب به‌مقدار 3.24% و 1.06% به سبد خود اضافه کرده است.

صندوق سرمایه‌گذای گری‌ اسکیل، مستقر در نیویورک، پس از بررسی مجدد در سبد ارزهای رمزنگاری شده خود، اکنون توکن‌های Solana و Uniswap را در سبد Grayscale Digital Large Cap Fund یا (GDLC) قرار می‌دهد.

گری‌ اسکیل (Grayscale)، هر 3 ماه، وضعیت دارایی‌های خود را بررسی کرده و با فروش نقدی مقداری از دارایی‌ها، ارز‌های دیجیتال دیگر که عملکرد مناسبی دارند را به سبد خود اضافه می‌کند تا تعادل سبد خود را تنظیم کند. بر اساس آخرین تغیییرات SOL و UNI به ترتیب 3.24% و 1.06% از اجزای صندوق را تشکیل می‌دهند.

پس از آخرین متعادل سازی، سبد گری‌ اسکیل (Grayscale) شامل 5.11%، ADA (کاردانو) است، که آن را به سومین دارایی بزرگ در این صندوق سرمایه گذاری بزرگ تبدیل کرده است.

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) همچنان دارای بیشترین سهم از سبد ارزهای رمزنگاری شده GDLC، به ترتیب با 62.19 و 26.08 درصد هستند. توکن‌های Bitcoin Cash ،Chainlink LINK و Litecoin در مجموع، 2.32 درصد از سبد GDLC را تشکیل می‌دهند که نسبت به 2.88 درصد در ماه جولای، کاهش یافته است.

گری‌ اسکیل (Grayscale)، تنظیمات فصلی خود را برای دارایی‌های DeFi انجام نداده است، که در حال حاضر تحت تسلط UNI با 45.20٪ و AAVE با 14.11٪ است.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.