معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

آدرس‌های فعال شبکه پولیگان از اتریوم بیشتر شد

2 109
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آدرس‌های فعال روزانه شبکه پولیگان (Polygon) برای اولین بار از Ethereum پیشی گرفت.

تعداد آدرس‌های MATIC در حال حاضر 351,000 آدرس است و تعداد آدرس‌های Ethereum برابر با   326,000 آدرس است.

Polygon از بدو تأسیس به طور مداوم در زمینه توسعه فنی و توسعه در اکوسیستم اتریوم پیشرفت داشته است.

شبکه Polygon به نقطه عطف دیگری دست یافته است، زیرا تعداد آدرس‌های فعال روزانه آن برای اولین بار از زمان تأسیس از آدرس‌های اتریوم فراتر رفته است. میخائیلو بیلیچ (Mihailo Bjelic)، بنیان‌گذار Polygon، در تاریخ 27 سپتامبر در توییتی درباره لحظه مهم در توییتر نوشت: “این فقط یک شروع است”.

تعداد آدرس‌های MATIC در حال حاضر 351,000 آدرس است و آدرس‌های اتریوم 326,000 است. این شاهکار پیشرفت قابل توجه برای شبکه‌ای است که به سرعت به یک استاندارد در بازار تبدیل شده است. راه حل‌های مقیاس‌بندی لایه 2 آن را به سرعت در چند پروژه ادغام کرده است، که همگی کارایی آن را به نمایش گذاشته‌اند.

سیستم چند زنجیره‌ای پولیگان

سیستم چند زنجیره‌ای Polygon، به کاهش هزینه‌های کارمزد و افزایش سرعت معاملات در کنار حفظ امنیت شبکه کمک کرده است. این چارچوب به گونه‌ای طراحی شده است که برای توسعه دهندگان مناسب باشد و تیم‌ها می‌توانند شبکه‌های بلاک‌چین از پیش تعیین شده را با یک کلیک به کار گیرند و از ماژول‌ها برای ایجاد شبکه‌های سفارشی نیز استفاده کنند.

MATIC در سال 2017 توسط Jaynti Kanani ،Sandeep Nailwal ،Anurag Arjun و Mihailo Bjelic تأسیس شد. این پروژه منبع باز است و از MATIC به Polygon تغییر نام داد. مشاوران این پروژه شامل هادسون جیمسون (Hudson Jameson)، رایان شان آدامز(Ryan Sean Adams)، آنتونی ساسانو (Anthony Sassano)، پیت کیم (Pete Kim) و جان لیلیک (John Lilic) هستند.

Polygon از بدو تأسیس به طور مداوم در زمینه توسعه فنی و توسعه در اکوسیستم اتریوم پیشرفت داشته است. به ویژه سال 2021، سال فوق العاده‌ای برای این پروژه بوده است، چرا که در حال حاضر اسامی برجسته‌ای در حال پیوستن به این پروژه هستند.

Polygon هرچه بیشتر به راه حل‌های خود توجه می کند، بیشتر رشد می کند

سرعت پولیگان از نظر تجاری و فنی کاهش نیافته است. این شرکت علاوه بر دریافت منابع متعدد مالی،  در حال جذب برخی نام‌های شناخته شده، به سمت خود است.

از جمله Ernst و Young، که از Polygon برای مقیاس گذاری Ethereum سازمانی استفاده می‌کنند. Cream Finance و Set Protocol نیز در شبکه راه‌اندازی شده است. Polygon همچنین با تقسیم‌بندی جدیدی که در بازی و NFT متمرکز شده است، در فضای توکن (NFT) نیز در حال گسترش است. اولین پروژه‌ای که توسط استودیو Polygon راه‌اندازی شد، پلتفرم Rario NFT است.

در مورد پیشرفت‌های فنی، این تیم بلاک‌چین چند منظوره به نام Avail را منتشر کرد. مورد دوم زنجیره‌های جانبی مستقل را با محیط‌های اجرایی دلخواه ارائه می‌دهد. این قابلیت دارای چندین ویژگی است تا راه‌اندازی و مدیریت بلاک‌چین را آسان‌تر کند. با توجه به گرایش بازار به سمت NFT، این شرکت همچنین طی همکاری  با Aleph.im، بر روی ارتقای سطح امنیت برای NFTها و dApps کار می‌کند.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافیموقعیتلینک ثبت نام
کوکوین  کوکوینبین المللی
کوینکس  کوینکسبین المللی
نوبیتکس نوبیتکسایران
تبدیل تبدیلایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. FrankiBop می گوید

    بسیار کاربردی

  2. jefferycz60 می گوید

    عالی بود
    متشکرم