معرفی انواع ارزهای دیجیتال، فناوری های مبتنی بر بلاک چین و تازه های دنیای کریپتوکارنسی

برزیل و رویکردی قانونی در مورد بیت‌کوین

0 17
زمان مطالعه: 2 دقیقه

برزیل تصمیم گرفت بیت‌کوین را به عنوان وجه قانونی خود تصویب کند

بحث تصویب دارایی‌های دیجیتال در برزیل از چند سال پیش آغاز شده است. امروز دولت برزیل در آستانه نهایی شدن برنامه‌ها با کمک بانک مرکزی است. آئوررو ریبیرو، معاون فدرال برزیل در مصاحبه‌ای اظهار داشت که برزیلی‌ها پس از تصویب قانون این کشور به زودی قادر خواهند بود با بیت‌کوین، خانه‌، ماشین و حتی ساندویچ‌های مک دونالد خریداری کنند. به گفته وی، این امر به زودی اتفاق می‌افتد.

کمیسیون اخیراً تشکیل جلسه داد و به تصویب این مورد رای داد. پس از تصویب توسط این کمیسیون، این لایحه اکنون به مرحله بعدی منتقل می‌شود، که عبارت است از صحن علنی مجلس نمایندگان. در ادامه، معاون برزیلی تاکید کرد که از تصویب قانون بیت‌کوین خوشحال است. از نظر او، این امر به متوقف ساختن هرم‌های ارزهای دیجیتال قریب الوقوع کمک می کند.

Aureo دوباره تاکید کرد که بازار برزیل پایدار است.

وی اعلام کرد که این حرکت یک بخش نوآور و پایدار است که در حال حاضر در سراسر جهان کار می‌کند. او معتقد است که ارز‌های دیجیتال برای ماندن آمده است.

برزیل Aureo

Aureo در ادامه گفت :

ما می‌خواهیم گندم را از کاه جدا کنیم ، مقررات ایجاد کنیم تا بتوانید تجارت کنید، بدانید از کجا خرید می‌کنید ، بدانید با چه کسی سر‌و کار دارید و این دارایی را برای خرید خانه‌، ماشین داشته باشید …… همان‌طور که در سایر کشورها اتفاق می‌افتد.

نماینده کنگره برزیل در ادامه سخنان خود اظهار داشت که ارزش بیت‌کوین از هرگونه بازگشت دارایی‌های فهرست شده در بورس اوراق بهادار پیشی می‌گیرد. وی با مقایسه سرمایه‌گذاری BTC در دلار و طلا ادامه داد.

مهم‌تر از همه‌، بیت‌کوین به احتمال زیاد قبل از پایان سال 2021 به عنوان وجه قانونی در برزیل پذیرفته می‌شود. این نشان می‌دهد که استراتژی برزیل، تبدیل شدن به مرجعی برای سرمایه گذاری‌های جدید خارجی است.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید!

نام صرافی موقعیت لینک ثبت نام
کوکوین  کوکوین بین المللی
کوینکس  کوینکس بین المللی
نوبیتکس نوبیتکس ایران
تبدیل تبدیل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.